TwojA przewaga energetyczna

Farmy fotowoltaiczne

Współpraca z największymi operatorami energii w kraju owocuje ekspansją na rynku krajowym i zagranicznym

Farmy fotowoltaiczne

Stworzona na miarę potrzeb

Realizujemy inwestycję o każdym zapotrzebowaniu na energię

Najlepsze moduły

Nasze produkty posiadają stosowane certyfikaty oraz gwarancje jakości

Profesjonalny montaż

Podejmując się realizacji, nasi technicy instalują wybraną technologię zgodnie z wymaganiami.

PROFESJONALNY MONTAŻ I SERWIS

Najwyższa wydajność systemu!

Wykorzystaj potencjał ekologicznej infrastruktury, która będzie pracować dla Ciebie. Naszą przewagą w stosunku do konkurentów są nasze praktyczne doświadczenia z budową, realizacją i uzgodnieniem przyłączy energetycznych z polskimi operatorami oraz eksploatacją i zarządzaniem elektrowniami fotowoltaicznymi. Nasza brygada posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji instalacji fotowoltaicznych.

Nie daj się wyprzedzić, zajmiemy się wszystkim od A do Z!

Biznesowe rozwiązanie

Maksymalizacja zysków poprzez uzyskanie wysokiej wydajności systemu przy możliwie najniższej cenie! Żywotność instalacji to minimum 25 lat, dlatego tak ważne jest by system został zaprojektowany oraz zainstalowany przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Jest to możliwe przy wyborze odpowiedniego Generalnego Wykonawcy.

Zadbaj o przyszłość zapewniając samowystarczalność sobie i swoim najbliższym. Nie przejmuj się dłużej rosnącymi rachunkami za prąd – sam go produkuj! Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci bezstresowo przejść przez cały proces montażu paneli fotowoltaicznych na Twoim domu lub firmie.

7 lat profesjonalnego doświadczenia kadry pracowniczej

Najlepszej jakości technologia PV

Wieloletnia współpraca serwisowa

Praktyczne doświadczenie techniczne

Serwis i konserwacja farm fotowoltaicznych

Proponujemy nadzór i monitoring pracy elektrowni fotowoltaicznej i to na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność prawidłowego działania systemu. Stawiamy na najwyższą jakość! Dlatego też, inwestycja nie jest ryzykowna i przekłada się to na najlepsze możliwe zyski. Posiadamy wymagane referencje, wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na realizację projektu zgodnie z planem. Współpracujemy z wieloma bankami i instytucjami finansującymi, co zwiększa wiarygodność projektu i szanse na otrzymanie finansowania!

Jesteśmy dumni z produktów jakie oferujemy!

Niezawodny system bezpieczeństwa i gwarancji

Dbając o największą wydajność instalacji oraz szybki zwrot inwestycji, oferujemy komponenty ze światowej czołówki producentów, co wiąże się z ich bezawaryjnością oraz długotrwałym funkcjonowaniem. Posiadając własny dział serwisowy jesteśmy w stanie niezwłocznie reagować w razie ewentualnych usterek. Dobierzemy i zamontujemy najbardziej optymalną dla Ciebie instalację, zajmiemy się formalnościami i zapewnimy serwis gwarancyjny.

Pełna kontrola

Wykorzystywana technologia jest zintegrowana z systemami kontrolnymi oraz aplikacjami, dzięki czemu na bieżąco możesz kontrolować instalacje.

24/7 serwis

Zapewniamy monitoring Twojej elektrowni oraz serwis do 2 dni roboczych. Nie zostawimy Cię!

Farmy fotowoltaiczne

Dodatkowe źródło energetyczne

Farma fotowoltaiczna to rozwiązanie, które może zabezpieczyć Twój biznes w stałe dostawy prądu i wygenerować duże oszczędności na rachunkach od elektrowni. Mądre decyzje, zwracają się szybko.

Bezpieczeństwo energetyczne

Źródło energii to gwarancja stałej i płynnej działalności każdej firmy na świecie

Oszczędność

Każdego dnia wydawane pieniądze na energię możesz teraz przeznaczyć na inne cele

Dopłata do fotowoltaiki

Wykorzystaj najlepszy moment na dotację Twojej farmy fotowoltaicznej

Ulga termomodernizacyjna

Zyskasz nie tylko nowe źródło zarabiania pieniędzy lecz także możliwości ulg podatkowych

Dofinansowania do fotowoltaiki

Pozyskaj fundusze na instalację swojej fotowoltaiki! Uniezależnij się od źródeł energii produkując własny prąd.

Program mój prąd

Program charakteryzuje się zwrotem 50% kosztów kwalifikowanych, a także do 100% kosztów kwalifikowanych w formie pożyczki.

Dotacje regionalne

Skontaktuj się z nami, aby poznać zakres innych dotacji regionalnych. Określone gminy i urzędy miast przedstawiają własne programy dotacji do pomp ciepła z których możesz skorzystać. Zadzwoń do swojego urzędu i zapytaj o aktualny program dotacji!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jest to technologia aktywnej produkcji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Do górnych warstw atmosfery Ziemi dociera codziennie promieniowanie słoneczne o natężeniu napromieniowania 1366,1 W/m². Część tej energii jest odbijana w kosmos lub pochłaniana przez atmosferę, jednak większość trafia na Ziemię. Sumaryczna energia, jaka dociera do powierzchni poziomej w ciągu całego roku w Polsce wynosi około 1100 kWh/(m²*rok). System fotowoltaiczny przetwarza tę energię ze słońca w darmową energię elektryczną. Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska technologii.

Ogniwa słoneczne przekształcają promienie słoneczne bezpośrednio w energię elektryczną. Zbudowane są z materiałów półprzewodnikowych, podobnych do tych używanych w procesorze komputera. W momencie, kiedy światło słoneczne pada na materiał i jest przez niego absorbowane, energia fotonów (słoneczna) wybija wolne elektrony z atomów, pozwalając im na swobodny przepływ – produkcję energii elektrycznej. Proces ten, przekształcania światła (fotonów) w elektryczność (wolty) nazywamy procesem fotowoltaicznym.

Panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd, jeżeli tylko docierają do nich promienie słoneczne. Niska temperatura powietrza jest czynnikiem korzystnym dla instalacji, ponieważ panele bardzo dobrze działają w niskiej temperaturze. Warstwa śniegu leżącego na panelach nie uniemożliwia docierania do nich promieni słonecznych. Minusem tej pory roku dla instalacji fotowoltaicznej jest krótki czas pomiędzy wschodem a zachodem słońca.

Instalację fotowoltaiczną może zainstalować każda osoba posiadająca określony stosunek prawny do nieruchomości (własność, wynajem, dzierżawa), na której ma ona powstać. Przeciwwskazaniem do montażu może być duże zacienienie lub bardzo zły stan techniczny dachu.

Panele fotowoltaiczne mogą być montowane na dachu budynku (skośny, płaski) oraz na specjalnej konstrukcji na gruncie działki. Warunkiem efektywnego działania paneli jest bezpośrednie padanie promieni słonecznych oraz brak zacienienia.

BIURO CZYNNE 10:00 - 17:00

Masz pytania, zadzwoń!