Rewolucja w odnawialnych ŹRÓDŁACH energii

Już dziś - tworzymy jutro

Wykorzystaj potencjał ekologicznej infrastruktury, która będzie pracować wyłącznie dla Ciebie. Decydując się na mikroinstalacje, łączysz moduł oszczędzania z pomnażaniem majątku. Pozwólcie Państwo, że pokażemy nowoczesny model inwestowania, hybrydę która pozwala zapomnieć o rachunkach za prąd, a także bezpłatnie pomnaża portfel kryptowalut. Dzięki współpracy naszej firmy ze spółką Tecra, jesteśmy jedyną firmą fotowoltaiczną która pozwala naszym klientom bezpłatnie otrzymywać kryptowalutę Tecra Coin.

Ratujmy planetę, używając
odnawialnych źródeł energii

Najwyższa wydajność systemu!

Maksymalizacja zysków poprzez uzyskanie wysokiej wydajności systemu przy możliwie najniższej cenie! Żywotność instalacji to minimum 20 lat, dlatego tak ważne jest by system został zaprojektowany oraz zainstalowany przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Jest to możliwe przy wyborze odpowiedniego Generalnego Wykonawcy.

Przyłącz się do rewolucji technologicznej. Zdobądź TecraCoiny!

Dzięki współpracy z twórcami Tecra Coin, jako jedyni na rynku oferujemy Państwu zupełnie bezpłatnie zdobywanie wyżej wymienionej kryptowaluty. Kryptowaluty to już nie jest wyłącznie science fiction, a realne wartości w które inwestują najbogatsi ludzie świata. W ramach współpracy codziennie przez okres 36 miesięcy przelewamy na Państwa Wallet kwotę 2 TCR, w przypadku instalacji 5-7 KW, oraz aż 3 TCR przy instalacji o mocy 8- 10 KW. Przy założeniu instalacji w przedziale 5-7 KW w przeciągu 36 miesięcy otrzymają Państwo aż 2190 TCR, natomiast przy instalacji 8-10 KW będzie to już 3285 TCR. Na dzień 09.05.2021 wartość 1 TCR wynosi 1,73 zł, co w przypadku instalacji 5-7 KW daje 3788,7 zł, a dla porównania 8-10 KW to kwota rzędu 5683,05 zł. 

Zachęcamy do lektury artykułu w serwisie money.pl  

Dysponujemy również możliwością redukcji kosztów instalacji do 0 zł, nie opieramy się wyłącznie na dotacji w wysokości 5 tysięcy złotych, tak jak odbywa się to u konkurencji. W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

+48 781 244 781

Zadbamy o serwis i konserwację!

Proponujemy nadzór i monitoring pracy elektrowni fotowoltaicznej i to na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność prawidłowego działania systemu. Stawiamy na najwyższą jakość! Dlatego też, inwestycja nie jest ryzykowna i przekłada się to na najlepsze możliwe uzyski. Posiadamy wymagane referencje, wiedzę
i doświadczenie, które pozwala nam na realizację projektu zgodnie z planem. Współpracujemy z wieloma bankami
i instytucjami finansującymi, co zwiększa wiarygodność projektu i szanse na otrzymanie finansowania!

Niezawodny system bezpieczeństwa
i gwarancji

Dbając o największą wydajność instalacji oraz szybki zwrot inwestycji, oferujemy komponenty ze światowej czołówki producentów, co wiąże się z ich bezawaryjnością oraz długotrwałym funkcjonowaniem. Posiadając własny dział serwisowy jesteśmy w stanie niezwłocznie reagować w razie ewentualnych usterek. 
Dobierzemy i zamontujemy najbardziej optymalną dla Ciebie instalację, zajmiemy się formalnościami i zapewnimy serwis gwarancyjny.

do 5 lat gwarancji

Instalacja przez nas wykonana posiada 5 letnią gwarancję na montaż oraz niezawodne działanie

24/7 serwis

Monitorujemy funkcjonowanie Twojej elektrowni, a gdy zajdzie potrzeba serwisujemy do 2 dni roboczych.

do 15 lat gwarancji

Urządzenia, z których korzystamy zapewniają niezawodne działanie, dzięki czemu posiadają długoterminową gwarancję.

do 20 lat gwarancji

Panele posiadają gwarancje do 20 lat na produkt i 25 lat na liniowy spadek mocy (do 80% mocy modułu)

Zostaw wiadomość oddzwonimy

Niezawodny system bezpieczeństwa i gwarancji

Bezpieczeństwo energetyczne
Źródło energii to gwarancja stałej i płynnej działalności każdej firmy na świecie 98%
Oszczędność
Każdego dnia wydawane pieniądze na energię możesz teraz przeznaczyć na inne cele 93%
Kryptowaluta
Każdego dnia do swojego portfela otrzymasz bezpłatnie Tecra Coiny 95%
Dopłata do fotowoltaiki
Wykorzystaj najlepszy moment na dotację Twojej farmy fotowoltaicznej 83%
Ulga termomodernizacyjna
Zyskasz nie tylko nowe źródło zarabiania pieniędzy lecz także możliwości ulg podatkowych 94%

7 lat profesjonalnego doświadczenia kadry pracowniczej

Najlepszej jakości technologia PV

Wieloletnia współpraca serwisowa

Praktyczne doświadczenie techniczne

Zadzwoń po bezpłatną wycenę Twojej instalacji fotowoltaicznej

lub napisz do nas i poczekaj aż oddzwonimy!

 

Najczęściej zadawane pytania

Jest to technologia aktywnej produkcji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Do górnych warstw atmosfery Ziemi dociera codziennie promieniowanie słoneczne o natężeniu napromieniowania 1366,1 W/m². Część tej energii jest odbijana w kosmos lub pochłaniana przez atmosferę, jednak większość trafia na Ziemię. Sumaryczna energia, jaka dociera do powierzchni poziomej w ciągu całego roku w Polsce wynosi około 1100 kWh/(m²*rok). System fotowoltaiczny przetwarza tą energię ze słońca w darmową energię elektryczną. Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska technologii.

Ogniwa słoneczne przekształcają promienie słoneczne bezpośrednio w energię elektryczną. Zbudowane są z materiałów półprzewodnikowych, podobnych do tych używanych w procesorze komputera. W momencie, kiedy światło słoneczne pada na materiał i jest przez niego absorbowane, energia fotonów (słoneczna) wybija wolne elektrony z atomów, pozwalając im na swobodny przepływ – produkcję energii elektrycznej. Proces ten, przekształcania światła (fotonów) w elektryczność (wolty) nazywamy procesem fotowoltaicznym.

Panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd, jeżeli tylko docierają do nich promienie słoneczne. Niska temperatura powietrza jest czynnikiem korzystnym dla instalacji, ponieważ panele bardzo dobrze działają w niskiej temperaturze. Warstwa śniegu leżącego na panelach nie uniemożliwia docierania do nich promieni słonecznych. Minusem tej pory roku dla instalacji fotowoltaicznej jest krótki czas pomiędzy wschodem i zachodem słońca.

Instalację fotowoltaiczną może zainstalować każda osoba posiadająca określony stosunek prawny do nieruchomości (własność, wynajem, dzierżawa), na której ma ona powstać. Przeciwwskazaniem do montażu może być duże zacienienie lub bardzo zły stan techniczny dachu.

Panele fotowoltaiczne mogą być montowane na dachu budynku (skośny, płaski) oraz na specjalnej konstrukcji na gruncie działki. Warunkiem efektywnego działania paneli jest bezpośrednie padanie promieni słonecznych oraz brak zacienienia.

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania fotowoltaiki

Uzyskaj bezpłatną konsultację i zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości finansowania Twojej mikroinstalacji.