Mikroinstalacje - kompleksowe realizacje

Montaż paneli fotowoltaicznych

NOWOCZESNA FOTOWOLTAIKA

Dostosowany do potrzeb

Realizujemy inwestycję o każdym zapotrzebowaniu na energię

Sprawdzone rozwiązania

Nasze produkty posiadają stosowane certyfikaty oraz gwarancje jakości

Kompleksowe realizacje

Podejmując się realizacji, nasi technicy instalują wybraną technologię pod klucz!

Najwyższa wydajność systemu PV!

Ratujmy planetę, używając odnawialnych źródeł energii

Wybór odnawialnych źródeł energii jest wspierany przez wszystkie kraje świata, dzięki czemu inwestycje są szeroko dofinansowywane.

Maksymalizacja zysków poprzez uzyskanie wysokiej wydajności systemu przy możliwie najniższej cenie! Żywotność instalacji to minimum 20 lat, dlatego tak ważne jest by system został zaprojektowany oraz zainstalowany przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Jest to możliwe przy wyborze odpowiedniego Generalnego Wykonawcy.

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania fotowoltaiki

Uzyskaj bezpłatną konsultację i zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości finansowania Twojego projektu farmy fotowoltaicznej.

Zadbaj o przyszłość zapewniając samowystarczalność sobie i swoim najbliższym. Nie przejmuj się dłużej rosnącymi rachunkami za prąd – sam go produkuj! Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci bezstresowo przejść cały proces montażu paneli fotowoltaicznych na Twoim domu lub firmie.

Serwis i konserwacja fotowoltaiki

Proponujemy nadzór i monitoring pracy elektrowni fotowoltaicznej i to na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność prawidłowego działania systemu. Stawiamy na najwyższą jakość! Dlatego też, inwestycja nie jest ryzykowna i przekłada się to na najlepsze możliwe uzyski. Posiadamy wymagane referencje, wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na realizację projektu zgodnie z planem. Współpracujemy z wieloma bankami i instytucjami finansującymi, co zwiększa wiarygodność projektu i szanse na otrzymanie finansowania!

Jesteśmy dumni z produktów jakie oferujemy!

Niezawodny system bezpieczeństwa i gwarancji

Dbając o największą wydajność instalacji oraz szybki zwrot inwestycji, oferujemy komponenty ze światowej czołówki producentów, co wiąże się z ich bezawaryjnością oraz długotrwałym funkcjonowaniem. Posiadając własny dział serwisowy jesteśmy w stanie niezwłocznie reagować w razie ewentualnych usterek. Dobierzemy i zamontujemy najbardziej optymalną dla Ciebie instalację, zajmiemy się formalnościami i zapewnimy serwis gwarancyjny.

do 5 lat gwarancji

Instalacja przez nas wykonana posiada 5 letnią gwarancję na montaż oraz niezawodne działanie.

do 15 lat gwarancji

Dzięki niezawodnemu działaniu, nasze inwertery posiadają długoterminową gwarancję.

do 20 lat gwarancji

Panele posiadają gwarancje do 20 lat na produkt i 25 lat na liniowy spadek mocy (do 80% mocy modułu)

Wyspecjalizowany zespół

Nasi pracownicy do osoby z wieloletnim doświadczeniem, którzy realizują kompleksowo instalacje technologiczne.

Pełna kontrola

Wykorzystywana technologia jest zintegrowana z systemami kontrolnymi oraz aplaikacjami, dzięki czemu na bieżąco możesz kontrolować instalacje.

24/7 serwis

Zapewniamy monitoring Twojej elektrowni oraz serwis do 2 dni roboczych. Nie zostawimy Cię!

Niezawodny partner

Najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu

Obecne wzrosty cen energii nakłaniają wszystkich do jednorazowej inwestycji, która przez wiele lat będzie generować oszczędności dla budżetu domowego. Pozwól sobie na przyszłość, która się opłaca dla dobra Ciebie, rodziny i finansów.

Najwyższa jakość modułów PV

Korzystamy z modułów certyfikowanych oraz testowanych.

Aplikacja monitorująca cały system

To co sprawi, że wszystko masz pod kontrolą!

Realizacja dostosowana do potrzeb

Dzięki wieloletniej praktyce realizujemy zlecenia szybko, sprawnie i celnie.

Stały serwis i przeglądy

Jesteśmy stałym partnerem serwisowym na wypadek pytań i losowych sytuacji.

Dofinansowania do fotowoltaiki

Pozyskaj fundusze na instalację swojej fotowoltaiki! Uniezależnij się od źródeł energii produkując własny prąd.

Program mój prąd

Program charakteryzuje się zwrotem 50% kosztów kwalifikowanych, a także do 100% kosztów kwalifikowanych w formie pożyczki.

Dotacje regionalne

Skontaktuj się z nami, aby poznać zakres innych dotacji regionalnych. Określone gminy i urzędy miast przedstawiają własne programy dotacji do pomp ciepła z których możesz skorzystać. Zadzwoń do swojego urzędu i zapytaj o aktualny program dotacji!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jest to technologia aktywnej produkcji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Do górnych warstw atmosfery Ziemi dociera codziennie promieniowanie słoneczne o natężeniu napromieniowania 1366,1 W/m². Część tej energii jest odbijana w kosmos lub pochłaniana przez atmosferę, jednak większość trafia na Ziemię. Sumaryczna energia, jaka dociera do powierzchni poziomej w ciągu całego roku w Polsce wynosi około 1100 kWh/(m²*rok). System fotowoltaiczny przetwarza tą energię ze słońca w darmową energię elektryczną. Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska technologii.

Ogniwa słoneczne przekształcają promienie słoneczne bezpośrednio w energię elektryczną. Zbudowane są z materiałów półprzewodnikowych, podobnych do tych używanych w procesorze komputera. W momencie, kiedy światło słoneczne pada na materiał i jest przez niego absorbowane, energia fotonów (słoneczna) wybija wolne elektrony z atomów, pozwalając im na swobodny przepływ – produkcję energii elektrycznej. Proces ten, przekształcania światła (fotonów) w elektryczność (wolty) nazywamy procesem fotowoltaicznym.
Panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd, jeżeli tylko docierają do nich promienie słoneczne. Niska temperatura powietrza jest czynnikiem korzystnym dla instalacji, ponieważ panele bardzo dobrze działają w niskiej temperaturze. Warstwa śniegu leżącego na panelach nie uniemożliwia docierania do nich promieni słonecznych. Minusem tej pory roku dla instalacji fotowoltaicznej jest krótki czas pomiędzy wschodem i zachodem słońca.

Instalację fotowoltaiczną może zainstalować każda osoba posiadająca określony stosunek prawny do nieruchomości (własność, wynajem, dzierżawa), na której ma ona powstać. Przeciwwskazaniem do montażu może być duże zacienienie lub bardzo zły stan techniczny dachu.

Panele fotowoltaiczne mogą być montowane na dachu budynku (skośny, płaski) oraz na specjalnej konstrukcji na gruncie działki. Warunkiem efektywnego działania paneli jest bezpośrednie padanie promieni słonecznych oraz brak zacienienia.

BIURO CZYNNE 10:00 - 17:00

Masz pytania, zadzwoń!