Twoja własna stacja ładująca

Stacje ładujące samochód elektryczny

Dostępność

Twoja ładowarka do samochodu elektrycznego na wyciągnięcie ręki w domu, czy też w hotelu!

Szerokie zastosowanie

Możesz udostępniać ładowarki na parkingach i w innych wyznaczonych miejscach.

Bezpieczeństwo

Opracowana technologia ładowarki, zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
ładowarka, KTÓRA PRACUJE DLA cIEBIE!

Stacja ładowania wolnostojąca

Farma fotowoltaiczna to rozwiązanie, które może zabezpieczyć Twój biznes w stałe dostawy prądu i wygenerować duże oszczędności na rachunkach od elektrowni. Mądre decyzje, zwracają się latami.

Wysoka jakość

Produkt został wykonany z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Funkcjonalność

Możliwość włączenia i wyłączenia stacji EV zdalnie. Możliwość ustawienia prądu ładowania dla każdej ze stacji EV oddzielnie

Potrzeba

W obecnym czasie jest coraz więcej samochodów potrzebujących stacji ładowania na drogach, parkingach i marketach.

Twoja niezależność finansowa

Bądź pierwszy w zbudowaniu własnej sieci ładowarek, daj się zapamiętać, aby klienci mogli Ci zaufać długofalowo.

stacje ładujące

Serwis i gwarancja stacji ładujących

Wisząca stacja ładowania EV

Wisząca stacja ładowania do samochodów elektrycznych to idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy cenią sobie czas spędzony w domu jak i dla firm, którzy dbają o czas swoich pracowników.

Bez wyświetlacza LCD

Obudowa ładowarki została wykonana z aluminium malowanego proszkowo. Jej waga to 8 kg. Została wyposażona w gniazdo TYP-2. Urządzenie automatycznie wykrywa podłączony pojazd. Komunikacja z użytkownikiem odbywa się poprzez diody LED. Ładowarka posiada zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe i różnicowo-prądowe. Można zamontować ją na powierzchniach płaskich, słupach i stojakach montażowych.

Z wyświetlaczem LCD

Obudowa ładowarki została wykonana z aluminium malowanego proszkowo. Jej waga to 8 kg. Została wyposażona w gniazdo TYP-2. Urządzenie automatycznie wykrywa podłączony pojazd. Komunikacja z użytkownikiem odbywa się poprzez wyświetlacz (5 lub 7 cali). Ładowarka posiada zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe i różnicowo-prądowe. Można zamontować ją na powierzchniach płaskich, słupach i stojakach montażowych. Użytkownik może dokonać płatności „przy kasie” u administratora ładowarki. Administrator ma możliwość zarządzania grupą ładowarek oraz wyświetlania personalizowanych reklam na wyświetlaczu LCD.

Z modułem płatności

Obudowa ładowarki została wykonana z aluminium malowanego proszkowo. Jej waga to 10 kg. Została wyposażona w gniazdo TYP-2. Urządzenie automatycznie wykrywa podłączony pojazd. Komunikacja z użytkownikiem odbywa się poprzez wyświetlacz (5 lub 7 cali). Ładowarka posiada zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe i różnicowo-prądowe. Można zamontować ją na powierzchniach płaskich, słupach i stojakach montażowych. Użytkownik może dokonać płatności zbliżeniowo, kartą płatniczą lub osobiście „przy kasie” u administratora ładowarki. Administrator ma możliwość zarządzania grupą ładowarek oraz wyświetlania personalizowanych reklam na wyświetlaczu LCD.

Jesteśmy dystrybutorem stacji ładowania do pojazdów elektycznych

Polecane stacje ładowania

Nasza wiarygodność i oferowane wsparcie serwisowe oraz gwarancyjne, zapewnia Ci spokój prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem posiadanej technologii. Przejrzyste warunki współpracy, a także lojalność w budowaniu długofalowej współpracy, to zasady, dzięki którym każda ze stron zyskuje każdego dnia.

BIURO CZYNNE 10:00 - 17:00

Masz pytania, zadzwoń!