stacja ładująca do samochodów elektrycznych

Profesjonalny montaż i serwis

Już teraz możesz posiadać własne urządzenie zapewniające stały dopływ energii dla samochodów elektrycznych! Nasze urządzenie jest dedykowane dla działalności komercyjnej oraz do użytku prywatnego. Wykorzystaj innowacyjną technologię, która może zarabiać dla Ciebie każdego dnia!

Wolnostojąca Stacja Ładowania EV

Wolnostojąca stacja ładowania do samochodów elektrycznych jest idealnym rozwiązaniem dla biznesu i instytucji publicznych.

Wisząca Stacja Ładowania EV

Wisząca stacja ładowania do samochodów elektrycznych to idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy cenią sobie czas spędzony w domu jak i dla firm, którzy dbają o czas swoich pracowników.

automoc

Bez Wyświetlacza lcd

Obudowa ładowarki została wykonana z aluminum malowanego proszkowo. Jej waga to 8 kg. Została wyposażona w gniazdo TYP-2. Urządzenie automatyczne wykrywa podłączony pojazd. Komunikacja z użytkownikiem odbywa się poprzez diody LED. Ładowarka posiada zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe i różnicowo-prądowe. Można zamontować ją na powierzchniach płaskich, słupach i stojakach montażowych.

automoc

z wyświetlaczem LCD

Obudowa ładowarki została wykonana z aluminum malowanego proszkowo. Jej waga to 8 kg. Została wyposażona w gniazdo TYP-2. Urządzenie automatyczne wykrywa podłączony pojazd. Komunikacja z użytkownikiem odbywa się poprzez wyświetlacz (5 lub 7 cali). Ładowarka posiada zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe i różnicowo-prądowe. Można zamontować ją na powierzchniach płaskich, słupach i stojakach montażowych. Użytkownik może dokonać płatności "przy kasie" u administratora ładowarki. Administrator ma możliwość zarządzania grupą ładowarek oraz wyświetlania personalizowanych reklam na wyświetlaczu LCD.

automoc

z modułem płatności

Obudowa ładowarki została wykonana z aluminum malowanego proszkowo. Jej waga to 10 kg. Została wyposażona w gniazdo TYP-2. Urządzenie automatyczne wykrywa podłączony pojazd. Komunikacja z użytkownikiem odbywa się poprzez wyświetlacz (5 lub 7 cali). Ładowarka posiada zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe i różnicowo-prądowe. Można zamontować ją na powierzchniach płaskich, słupach i stojakach montażowych. Użytkownik może dokonać płatności zbliżeniowo, kartą płatniczą lub osobiście "przy kasie" u administratora ładowarki. Administrator ma możliwość zarządzania grupą ładowarek oraz wyświetlania personalizowanych reklam na wyświetlaczu LCD.

Zostaw wiadomość oddzwonimy